TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI MEHTER SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Mehter Kıyafetleri

MEHTER KIYAFETLERİ

Mehter kıyafetlerini, mehter kostümlerini en kaliteli ve özenli şekilde hazırlıyoruz.Tüm mehter kıyafetleri ve ekipmanları sipariş ve talebinizi bize ulaştırabilirsiniz.

mehter davul

MEHTER SAZLARI

Mehter Sazlarını
(cevgen, zurna, boru, nakkare, zil
,davul, kös) orjinal ve kaliteli olarak sizin için temin eder.

Mehter Ekipmanları

MEHTER MALZEMELERİ

Her türlü Mehter Ekipmanını aslına uygun, orjinal ve kaliteli bir biçimde imal edip sizin için temin ediyoruz.

Mehter takımı kurulumu

MEHTER TAKIMI KURULMASI

Biz, mehter kıyafet,saz,ekipman ihtiyaçlarının yanı sıra verdiğimiz temel eğitim ve bilgilerle mehter takımı kurulmasını sağlıyoruz.İşimizde profesyonel ve tecrübeliyiz.Mehter takımı kurmak için bizimle iletişime geçin.

Mehter kıyafeti

MEHTER ADINA HERŞEY

Hizmet ağımızın genişliğiyle,tecrübe ve kalitelmizle Mehter denince akla gelen tüm hizmetler için yanınızdayız.Her türlü Mehter ihtiyacınız için bizimle temas kurun.

Mehter

İSTANBULMEHTER

Her geçen gün hizmet ağını genişleterek A'dan Z'ye tüm mehter kültür ve hizmetlerinde bir marka olmuştur. Mehter, bizim için öncelikle kültrel bir miras olup bu mirası gelecek kuşaklara aslına uygun şekilde devam ettirmek gayretindedir.

Google

MEHTER ZIRHI ÖRÜYORUZ

Kaliteli, paslanmaz çelik halkalardan mehter zırhı örüyoruz. Ürünlerimiz piyasadaki diğer ürünlerden farklıdır. Bu fark 15 yıllık tecrübemizden ve özenli çalışmamızdan ileri gelmektedir.

CMS

HÜCUM TUĞ, TUĞ ve SANCAK

Mehter takımının askeri görünümdeki en önemli öğelerinden hücum tuğ, tuğ ve sancak imal ediyoruz.

HTML

MEHTER MALZEMELERİ

Mehter alet ve malzemelerini üretiyoruz. Ayakkabı (yemeni), çizme, kemer, kuşak, hamail vb. her ekipmanı özel olarak üretiyoruz.

MEHTER KIYAFETİ - MEHTER KOSTÜMÜ - MEHTER EKİPMANLARI - MEHTER SAZLARI

MEHTER KIYAFETLERİ ve EKİPMANLARI

Tüm mehter kıyafet ve ekipmanları en kaliteli şekilde üretilir ve teslim edilir.Siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

MEHTER SAZLARI

Tüm mehter sazları en kaliteli şekilde, orjinal olarak üretilir ve teslim edilir.Siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz.